DiSC Classic 1.0 i 2.0 - Bento Marek Naumiuk - Doskonalenie Organizacji

Przejdź do treści

DiSC Classic 1.0 i 2.0

Narzędzia
dawnej inscape publishing
Firma Inscape Publishing, wiodący dostawca systemów szkoleniowych, jako pierwsza na świecie opracowała i wdrożyła narzędzie DISC już ponad trzydzieści lat temu. Autoryzowanym dystrybutorem w Polsce jest firma DGA Human Capital Management w której uzyskałem certyfikacje.

DISC Classic 1.0 & 2.0 to zaawansowane narzędzie służące do diagnozy naturalnych predyspozycji i talentów.
Analiza Indywidualna opisuje naturalny styl zachowania, styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony, to, co motywuje, a co demotywuje daną osobę oraz wskazuje potencjalne obszary do pracy nad sobą.
Mozliwe wykorzystanie:
- programy rozwoju umiejętności przywódczych
- szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, negocjacji, czy obsługi klienta
- budowanie zespołów
- coaching
- rekrutacja

DiSC® Classic 1.0
sztandarowe narzędzie DiSC firmy Inscape, DiSC Classic 1.0 pomaga jednostkom w poprawie komunikacji i rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych. Raport dostępny jest poprzez przeglądarkę internetową, za pośrednictwem internetowej platformy EPIC i na papierze w formie 15-stronicowego dokumentu.

DiSC® Classic 2.0
jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ocenę on-line, wraz ze spersonalizowanym raportem. To nowe sprawozdanie sporządzone jest w stylu konwersacyjnym, nieformalnym, pozwalającym lepiej wykorzystać oryginalne narzędzie. Dodatkiem jest obszerne sprawozdanie, które pozwala na zastosowanie Wskaźnika Intensywności. Raport generowany na platformie internetowej EPIC.

Jak to działa?
Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 10 minut. Jest on dostępny poprzez Internet. Potem proponuje spotkanie by omowic wyniki.

Jak dowiedzieć się więcej?

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szerszej informacji na temat tego narzędzia – zachęcam do kontaktu:
Marek Naumiuk
883 90 60 50 (Play),
601 765 187 (Plus),
marek@bento.biz.pl


© Bento Marek Naumiuk 2010-2019
Wróć do spisu treści