Jak wygląda sesja? - Bento Marek Naumiuk - Doskonalenie Organizacji

Przejdź do treści

Jak wygląda sesja?

Coaching

Jak wygląda sesja coachingowa ?

Proces coachingowy trwa zwykle od 4 do 6 miesięcy
Podczas procesu coachingowego  spotykamy się regularnie 2 lub 3 razy w miesiącu. Zwykle sesja trwa około 1 godziny. Możliwe jest też prowadzenie sesji telefonicznie lub poprzez skype. W czasie pierwszego spotkania bliżej przedstawiam czym jest praca coachingowa i czego można od niej oczekiwać, a klient ma szansę sprawdzić, czy coaching jest metodą, która mu odpowiada oraz czy moja osoba jest dla niego odpowiednia.

Zawsze mam na uwadze dobro Klienta, dlatego cały proces oparty jest na ścisłej poufności wszelkich informacji.

W pracy coachingowej wykorzystuję własne doświadczenie, elementy NLP, test DiSC Classic 1.0 i 2.0.

Coachingu uczyłem się „u źródła” czyli od Roberta Diltsa, Stephena Gilligana  i Richarda Bolstada a także Hermanna Müller-Walbrodt, Roberta Korpa, Izy i Marka Rudzińskich, Johna Whittingtona.
Na początku relacji coachingowej po podjęciu przez klienta decyzji o zaangażowaniu się w proces coachingu ustalamy cele naszej współpracy na najbliższe miesiące. Na każdej sesji to zawsze klient decyduje z czym chce pracować, ja dbam o to, aby utrzymywać kurs w dążeniu do osiągnięcia celów założonych na początku procesu.  Każda sesja jest wartościowa sama w sobie i przynosi wymierne rezultaty. Jednak dla podtrzymania motywacji i zaangażowania podczas wprowadzania zmian zalecane są regularne spotkania przez okres co najmniej 4 miesięcy. Pomiędzy sesjami Klient pracuje nad indywidualnymi zadaniami o charakterze rozwojowym. Na ostatniej sesji coachingowej razem podsumowujemy naszą współpracę  i osiągnięcia, omawiamy też obszary do dalszego ewentualnego rozwoju.
Pierwsze spotkanie o charakterze konsultacyjnym jest na mój koszt.

Więc nie czekaj umówmy się:
marek@bento.biz.pl
883 90 60 50 (Play) lub 601 765 187 (Plus)

© Bento Marek Naumiuk 2010-2019
Wróć do spisu treści